Tento web používa cookies.
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

FRISKIES multibalenie s kuraťom, s hovädzím, s jahňacím, s kačicou v šťave 12 x  85 g

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
História cien a akcií

parametre produktu
Krajina:PL
Štandardizovaná značka:Friskies
Zloženie:
S kuraťom v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa), obilniny, minerálne látky, cukry, S hovädzím v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % hovädzieho), obilniny, minerálne látky, cukry, S jahňacím v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % jahňacieho), obilniny, minerálne látky, cukry, S kačicou v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kačice), obilniny, minerálne látky, cukryPríprava a použitie: Návod na kŕmenie: Odporúčaná denná kŕmna dávka zložená iba z kapsičiek: 4 kapsičky / deň; Odporúčaná denná kŕmna dávka kombinovaná s kapsičkami a granulami* (g/deň): 1 kapsička + 50 g granúl* alebo 2 kapsičky + 35 g granúl*. *Friskies® granuly s hovädzím pre dospelé mačky. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Skladovanie: Krmivo skladujte na suchom a chladnom mieste.
Marketing produktu: Kompletné krmivo pre dospelé mačky, vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky.

Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

FRISKIES® kŕmi mačky kvalitnou a plnohodnotnou výživou už niekoľko desaťročí. Pocta, že plníme milióny misiek, prináša so sebou aj veľkú zodpovednosť. Ručíme za to, že všetky mačky kŕmené chutným FRISKIES® dostanú kvalitné krmivo, ktoré potrebujú. Preto sú FRISKIES® receptúry vyrobené bez prídavku umelých farbív a konzervačných látok. A tak môžete aj naďalej kŕmiť svoju mačku rovnako chutným krmivom, ktoré miluje. Svet objavov začína s FRISKIES®, tým pravým a chutným krmivom, ktoré pomáha udržiavať vašu mačku zdravú a šťastnú:
- 100 % kompletné a vyvážené krmivo vyrobené zo starostlivo vybraných kvalitných surovín
- Rad skvelo chutiacich výrobkov
- Vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky
FRISKIES® dodá vášmu odvážnemu objaviteľovi všetku výživu, ktorú potrebuje, skvelú chuť, ktorú miluje, podporuje jeho neustálu túžbu skúmať a pomáha ho udržiavať zdravého a šťastného.


Distribútor:
Nestlé Slovensko s.r.o.

Informácia pochádza:
Nielsen

Pridal užívateľ: Overto dňa 19.8.2019  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ