Tento web používa cookies.
Odmena za nákup na ZľavaDňa
Odmena za nákup na ZľavaDňa
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

FRISKIES multipack pre dospelé mačky s hovädzím, kuraťom, jahňacím a kačicou v šťave 4 x  85 g

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
História cien a akcií

parametre produktu
Krajina:PL
Štandardizovaná značka:Friskies
Zloženie:
S kuraťom v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa), obilniny, minerálne látky, cukry, S hovädzím v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % hovädzieho), obilniny, minerálne látky, cukry, S jahňacím v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % jahňacieho), obilniny, minerálne látky, cukry, S kačicou v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kačice), obilniny, minerálne látky, cukryPríprava a použitie: Návod na kŕmenie: Odporúčaná denná kŕmna dávka zložená iba z kapsičiek: 4 kapsičky / deň; Odporúčaná denná kŕmna dávka kombinovaná s kapsičkami a granulami* (g/deň): 1 kapsička + 50 g granúl* alebo 2 kapsičky + 35 g granúl*. *Friskies® granuly s hovädzím pre dospelé mačky. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Skladovanie: Krmivo skladujte na suchom a chladnom mieste.
Marketing produktu: Kompletné krmivo pre dospelé mačky, vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky.

Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

FRISKIES® kŕmi mačky kvalitnou a plnohodnotnou výživou už niekoľko desaťročí. Pocta, že plníme milióny misiek, prináša so sebou aj veľkú zodpovednosť. Ručíme za to, že všetky mačky kŕmené chutným FRISKIES® dostanú kvalitné krmivo, ktoré potrebujú. Preto sú FRISKIES® receptúry vyrobené bez prídavku umelých farbív a konzervačných látok. A tak môžete aj naďalej kŕmiť svoju mačku rovnako chutným krmivom, ktoré miluje. Svet objavov začína s FRISKIES®, tým pravým a chutným krmivom, ktoré pomáha udržiavať vašu mačku zdravú a šťastnú:
- 100 % kompletné a vyvážené krmivo vyrobené zo starostlivo vybraných kvalitných surovín
- Rad skvelo chutiacich výrobkov
- Vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky
FRISKIES® dodá vášmu odvážnemu objaviteľovi všetku výživu, ktorú potrebuje, skvelú chuť, ktorú miluje, podporuje jeho neustálu túžbu skúmať a pomáha ho udržiavať zdravého a šťastného.


Distribútor:
Nestlé Slovensko s.r.o.

Informácia pochádza:
Nielsen

Pridal užívateľ: Overto dňa 19.8.2019  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ