Tento web používa cookies.
Odmena za nákup na ZľavaDňa
Odmena za nákup na ZľavaDňa
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

FRISKIES s kuraťom a so zeleninou  300 g

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
ponúkajú predajne akcia cena
arrow in detajl product TETA Drogerie info 1.19 € edit icon
arrow in detajl product Jednota info 1.55 € edit icon
História cien a akcií

parametre produktu
Neevidujeme
Zloženie:
Obilniny, mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (10 %*), rastlinné bielkovinové koncentráty, oleje a tuky, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, zelenina (0,6 %**), kvasnice, *zodpovedajúce 20 % rehydrovaného mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu, s min. 4 % kuraťa v granulách v tvare paličky, zodpovedajúce 3 % kuraťa vo výrobku, **zodpovedajúce 4 % rehydrovanej zeleniny v granulách v tvare trojhrana, s 0,15 % dehydrovanej zeleniny, čo zodpovedá 1 % rehydrovanej zeleniny vo výrobkuPríprava a použitie: Návod na kŕmenie: Krmivo môže byť podávané samostatne alebo v kombinácii s Friskies kapsičkami: Iba granuly: Denná kŕmna dávka (g /deň): Dospelá mačka 3 kg: 50 g, Dospelá mačka 4 kg: 70 g, Dospelá mačka 5 kg: 90 g; Granuly + vlhké krmivo: Denná kŕmna dávka (g /deň): Dospelá mačka 4 kg: 50 g + 1 kapsička* (100 g). *ktorákoľvek "Friskies kapsička v šťave 100 g" pre dospelé mačky. Dostupnosť sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii. Dostatočný príjem vody je nevyhnutnou súčasťou zdravej každodennej výživy.
Skladovanie: Krmivo skladujte na suchom a chladnom mieste.
Marketing produktu: Kompletné krmivo pre dospelé mačky

Mačky sú od prírody zvedavé a rady skúmajú svet okolo seba. Vďaka tomu sú fascinujúcimi členmi našej rodiny a prinášajú veľa radosti a zábavy do nášho domova. Chceme, aby mohli aj naďalej slobodne a prirodzene preskúmavať svoj svet, a preto im pomáhame pokryť ich výživové nároky.

Odborníci z divízie Purina® vytvorili Friskies® pre dospelé mačky, chutné a kvalitné krmivo, ktoré je starostlivo vyvážené tak, aby podporovalo nekonečný záujem vášho objaviteľa o okolitý svet.

Bez prídavku umelých farbív, aróm a konzervačných látok.

Výrobca:
Nestec SA
Distribútor:
Nestlé Slovensko s.r.o.

Informácia pochádza:
Gepir

Pridal užívateľ: Overto dňa 18.11.2015  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ