Tento web používa cookies.
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

Sanytol Dezinfekcia jednorazové čistiace utierky 48 ks  48 kus

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
História cien a akcií

parametre produktu
Štandardizovaná značka:Sanytol
Zloženie:
Biocídnu účinnú látku (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5000 mg/kg, < 5% neiónové povrchovo aktívne látky, < 5% katiónové povrchovo aktívne látky, Dezinfekčný prostriedok, ParfumyPríprava a použitie: Povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami alebo môžu byť vkladané do úst, opláchnite pitnou vodou. Na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, malými deťmi, hračkami a domácimi zvieratami je vhodné nechať pôsobiť po dobu 15 minút a opláchnuť pitnou vodou.

Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku. Biocídny prípravok používajte bezpečne.
Skladovanie: Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.
Marketing produktu: Baktérie, plesne a vírusy sú mikroskopické organizmy na povrchoch. Pokiaľ nie sú zničené, môžu byť príčinou infekčných ochorení. Domáce alergény môžu vyvolávať respiračné alebo kožné alergie najmä atopikom. Sanytol, expert dezinfekcia bez chlóru, vyvinul praktické univerzálne utierky, ktoré čistia, dezinfikujú a neutralizujú alergény z roztočov, mačiek a peľov s 98% účinnosťou. Eliminujú baktérie, vírusy a plesne (zdroje alergií) zo všetkých druhov povrchov. Jeho jedinečné zloženie nespôsobuje škvrny a zanecháva sviežu vôňu čistoty. Odstraňujú okrem iného: Escherichia coli, Herpes simplex virus, Staphylococcus aureus, Virus de la grippe H1N1, Candida albicans, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.

Trojitý účinok: baktericídny podľa EN 13697 (5 min), fungicídny podľa normy EN 13697 (15 min), virucídny na vírus Influeza A (H1N1) a na vírus Herpes simplex podľa EN 14476 (5 min).

Výrobca:
AC MARCA, S.A.
Distribútor:
AC Marca Slovakia s.r.o.

Pridal užívateľ: Overto dňa 27.9.2017  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ