Tento web používa cookies.
Odmena za nákup na ZľavaDňa
Odmena za nákup na ZľavaDňa
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

LENOR FRESH AVIVÁŽ 1425 ML 57 PRANÍ  1.425 L

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
ponúkajú predajne akcia cena
arrow in detajl product Tesco info 3.95 € edit icon
História cien a akcií

parametre produktu
Neevidujeme
Zloženie:
Zloženie: 5-15 % Katiónové Povrchovo Aktívne Látky, Benzisothiazolinone, Parfumy, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Limonene, Linalool.Príprava a použitie: Používajte Lenor pri praní, aby vaše oblečenie bolo hebké a plné sviežej vône.
Pre čistoskvejúcu sa a neodolateľne sviežu bielizeň používajte aviváž Lenor s pracím prostriedkom Ariel.

Ako funguje aviváž?
Na povrchu odevov sa počas prania vytvorí negatívny náboj a aviváž obsahuje kladne nabité tenzidy. Počas posledného cyklu prania aviváž priľne k látke, ktorá bude vďaka tomu hebkejšia. Aviváže obsahujú aj mikrokapsuly parfumu, ktoré sa ukladajú na odevoch a uvoľňujú vôňu pri každom vašom pohybe pre dlhotrvajúcu sviežu vôňu. Ďalšie pozitívne „vedľajšie účinky“: počas cyklu oplachovania odevy absorbujú menej vody, a preto rýchlejšie vyschnú, a vďaka hladšiemu povrchu bielizne je aj žehlenie hračkou.

Pre čistoskvejúce sa výsledky:
Pre čistoskvejúcu sa a neodolateľne sviežu bielizeň používajte aviváž Lenor s pracím prostriedkom Ariel.

Ako sa používa?
1. Na etikete výrobku Lenor si pozrite odporúčané použitie vo vašej práčke.
2. Množstvo odmerajte tak, že aviváž nalejete do vrchnáka fľaše Lenoru.
3. Aviváž nalejte na začiatku pracieho cyklu. Lenor z priehradky na aviváž neodtečie.
4. Počas posledného napúšťania a plákania tečúca voda uvoľní uzáver na priehradke. Trochu vody pretečie do priehradky aj zozadu.
5. Uzáver je otvorený do vyprázdnenia priehradky na konci pracieho cyklu a bude pripravený na ďalšie pranie. Pred praním nalejte Lenor do priehradky na aviváž vo vašej práčke.
Na dosiahnutie štandardnej hebkosti a sviežej vône použite:
25 ml (1/2 uzáveru)
Na dosiahnutie extra hebkosti a sviežej vône použite:
35 ml (2/3 uzáveru)
Marketing produktu: Zahaľte svoju rodinu aj seba do dlhotrvajúcej hebkosti s avivážami Lenor. Všimli ste si niekedy, že konkrétna vôňa môže vyvolať prúd živých spomienok?
Osviežujúci Lenor Fresh vyžaruje sviežosť prírody. Svieže zelené tóny a jemné kvetinové vône zahrieva základ zo santalového dreva, aby vôňa vyvolávala pocity šťastia.
www.lenor.com
Recyklovateľný materiál, ak sú na to k dispozícii zariadenia.
Lenor verí, že odevy majú osobitný význam. Vyjadrujú to, ako sa cítite, dodávajú vám sebadôveru, zahalia vás, aby ste sa cítili pohodlne, zlepšujú vám náladu... Preto sa o ne Lenor stará, aby ste z nich pri nosení mali ten správny pocit – aby vám poskytli úžasnú sviežu vôňu a hebkosť. Lenor prináša dlhotrvajúcu krásnu vôňu, tak sa dostaňte do nálady s paletou vôní od Lenoru. Či už sa chcete cítiť uvoľnene a vyrovnane, alebo sviežo a plní energie, je tu pre vás Lenor – vyskúšajte ich všetky a nájdite si svoj obľúbený variant! Práve preto sme sa veľmi usilovali a vytvorili škálu vôní, ktoré budú vyhovovať každej nálade a vašej bielizni dodajú nádhernú vôňu po každom praní. Lenor je presvedčený, že radosť sa skrýva v najmenších okamihoch, ako napríklad keď si obliekate úžasne hebký pulóver plný nádhernej vône. Vďaka tomu sme motivovaní neustále pokračovať v inováciách.

Výrobca:
Procter & Gamble - Rakona, s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník, Czech Republic
Distribútor:
Procter & Gamble, spol. s r.o.

Informácia pochádza:
Gepir

Pridal užívateľ: Overto dňa 7.9.2015  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ