Tento web používa cookies.
Odmena za nákup na ZľavaDňa
Odmena za nákup na ZľavaDňa
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

FELIX Sensations Jellies výber v ochutenom želé multi balenie 24 x  100 g

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
História cien a akcií

parametre produktu
Krajina:PL
Štandardizovaná značka:Felix
Zloženie:
S hovädzím v želé s rajčinami: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % hovädzieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, zelenina (2,7 % rajčinového koncentrátu, zodpovedajúce 4 % rajčín v želé), ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S kuraťom v želé s mrkvou: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa), rastlinné bielkovinové koncentráty, zelenina (2,7 % mrkvového koncentrátu, zodpovedajúce 4 % mrkvy v želé), ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S kačicou v želé so špenátom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kačice), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, zelenina (0,3 % dehydrovaného špenátu, zodpovedajúce 4 % špenátu v želé), cukry, S jahňacím v želé ochutenom divinou: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % jahňacieho, 1 % diviny), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukryPríprava a použitie: Návod na kŕmenie: Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 3 až 4 kapsičkami denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Skladovanie: Krmivo skladujte na suchom a chladnom mieste.
Marketing produktu: Kompletné krmivo pre dospelé mačky

FELIX® Sensations® Jellies je rad lahodných krmív, ktoré vyzerajú, voňajú a lahodne chutia vašej mačke. Každá receptúra obsahuje krehké kúsky pre potešenie vašej mačky, servírované s rôzne ochuteným želé pre skvelú kombináciu chutí a lákavú vôňu, ktorá poteší zmysly vašej mačky!

Zároveň sú zdrojom esenciálnych omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu minerálnych látok a vitamínov, aby uspokojili 100% denných potrieb vašej mačky.

bez prídavku umelých aróm
bez prídavku konzervačných látok
bez prídavku umelých farbív


Distribútor:
Nestlé Slovensko s.r.o.

Pridal užívateľ: Overto dňa 27.9.2017  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ