Tento web používa cookies.
Odmena za nákup na ZľavaDňa
Odmena za nákup na ZľavaDňa
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

Sunar Premium 4 sušená mliečna výživa pre malé deti 2 x  300 g

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
História cien a akcií

parametre produktu
Informácie o alergénoch:Ryby: Obsahuje, Mlieko: Obsahuje, Sója: Obsahuje
Krajina:SE
Štandardizovaná značka:Sunar
Zloženie:
Odtučnené mlieko, Laktóza (z mlieka), Maltodextrín, Slnečnicový olej, Mliečny tuk, Galaktooligosacharidy (z laktózy), Repkový olej, Palmový olej, Srvátková bielkovina (z mlieka), Kokosový olej, Orthofosforečnan vápenatý, Uhličitan vápenatý, Citran sodný, Citrát draselný, Rybí olej, Emulgátor (sójový lecitín), Chlorid draselný, Kyselina L-askorbová, Chlorid horečnatý, Chlorid cholínu, Síran železnatý, Inozitol, L-askorbylpalmitát, Síran zinočnatý, L-karnitín, Nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, Síran meďnatý, D-alfa tokoferol, DL-alfa tokoferol, Tiamín hydrochlorid, Retinylacetát, Riboflavin, Pyridoxín hydrochlorid, Síran manganatý, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Fytomenadion, Kyselina listová, Cholekalciferol, D-biotín, KyanokobalamínPríprava a použitie: Spôsob prípravy
1. Dôkladne si umyte a osušte ruky. Pripravte si čistý hrnček alebo hrnček s náustkom.
2. V inej nádobe prevarte pitnú vodu vhodnú pre deti a nechajte ju vychladnúť napr. vo vodnom kúpeli na 40 °C. Vlejte požadované množstvo do vysterilizovaného hrnčeka či hrnčeka s náustkom (dávkovanie - pozri tabuľku). Nespotrebovanú prevarenú vodu už na ďalšiu prípravu mlieka nepoužívajte.
3. Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte čepeľou čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri dávkovaciu tabuľku). Dobre zatvorte a dôkladne pretrepte, kým sa prášok nerozpustí. Používajte vždy len priloženú odmerku.
4. Pred podaním dieťaťu si skontrolujte na vnútornej strane zápästia, či teplota mlieka nie je vyššia ako 37 - 40 °C. Pripravenú porciu ihneď podávajte.

Počet mliečnych dávok v jedálnom lístku klesá so zvyšujúcim sa počtom nemliečnych jedál. Pre zdravie detí je dôležité správne dodržiavanie návodu na prípravu.

Dávkovacia tabuľka
Plná odmerka obsahuje 4,4 g Sunar premium 4 a zodpovedá 20,6 kcal. Pri príprave používajte len priloženú odmerku, nemeňte pomer prášku a vody.

Odporúčané dávkovanie
Vek dojčaťa od 24 mesiacov, Počet mliečnych porcií na deň (24 h.) min. 2x270 ml alebo 3x200 ml, Odporúčaná celková potreba mlieka na deň (v ml) min. 500.

Príprava jednej porcie
Voda (ml) 180, Počet zarovnaných odmeriek 6, Množstvo obnoveného mlieka 200.
Voda (ml) 240, Počet zarovnaných odmeriek 8, Množstvo obnoveného mlieka 270.
Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 24 °C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Vždy podávajte iba čerstvo namiešanú porciu. Pripravenú porciu spotrebujte do 2 hodín. Nespotrebovanú porciu ďalej neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.
Marketing produktu: Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované materským mliekom. Obsahuje mliečny tuk a unikátnu kombináciu látok a vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. So Sunarom premium nemusíte v detskej výžive robiť kompromisy.

Sunar premium 4 je sušená mliečna výživa. Je určená na výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca veku dieťaťa.

Vitamín A
Prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

Vitamín C, železo
Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu detí.

LCP mastné kyseliny
Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu.

Galaktooligosacharidy (GOS)
Sú podobné oligosacharidom materského mlieka a sú pre organizmus dôležité.

DHA
Je prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus dôležitá. Preto by mala byť podľa odporúčania odborníkov na výživu prijímaná stravou.

Výrobca:
HERO CZECH
Distribútor:
HERO SLOVAKIA, s.r.o.

Informácia pochádza:
Nielsen

Pridal užívateľ: Overto dňa 27.9.2017  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ