Tento web používa cookies.
Odmena za nákup na ZľavaDňa
Odmena za nákup na ZľavaDňa
add to list pridať do zoznamu
show map icon ukázať na mape edit product icon upraviť produkt

FELIX Fantastic Duo - lahodný výber multi-balenie 4 x  100 g

Obľúbený
 

Zistenie ceny v predajniach

Pre zistenie ceny v predajniach zadajte vašu polohu:

zapnúť info

Zadajte vzdialenosť pre vyhľadanie predajní:


km
ponúkajú predajne akcia cena
arrow in detajl product Billa info 1.99 € edit icon
arrow in detajl product Kaufland info 1.99 € edit icon
arrow in detajl product Tesco info 2.09 € edit icon
arrow in detajl product Terno info 2.19 € edit icon
arrow in detajl product TETA Drogerie info 2.19 € edit icon
História cien a akcií

parametre produktu
Neevidujeme
Zloženie:
S hovädzím a hydinou v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % hovädzieho, 4 % hydiny), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S kuraťom a obličkami v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa, 4 % obličiek), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S jahňacím a teľacím v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % jahňacieho, 4 % teľacieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S morkou a pečeňou v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % morky, 4 % pečene), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukryPríprava a použitie: Návod na kŕmenie: Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 3 až 4 kapsičkami denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Skladovanie: Krmivo skladujte na suchom a chladnom mieste.
Marketing produktu: Kompletné krmivo pre dospelé mačky

FELIX® Fantastic Duo je rad neodolateľných krmív, ktoré vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili. Každá receptúra obsahuje krehké kúsky kombinujúce dve neodolateľné chute v šťavnatom želé. Tak sa vaša mačka môže do chutného krmiva poriadne zahryznúť!

FELIX Fantastic Duo je dostupný v celom rade neodolateľných receptúr v lahodnom želé, aby každý deň uspokojil lásku vašej mačky po rozmanitosti. Skutočne dvojnásobne vynikajúci!

Zároveň sú zdrojom esenciálnej omega-6 mastnej kyseliny a majú správne vyváženú kombináciu minerálnych látok a vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú života a pripravenú na neplechu! Sú plné zdravých dobrôt a uspokoja 100% denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa návodu na kŕmenie.
bez prídavku umelých aróm
bez prídavku konzervačných látok
bez prídavku umelých farbív


Distribútor:
Nestlé Slovensko s.r.o.

Informácia pochádza:
Nielsen

Pridal užívateľ: Overto dňa 27.9.2017  
hodnotenie
 
0x hodnotené
OHODNOTIŤ