Tento web používa cookies.
info

Pre zistenie aktuálnej ceny, akcií a predajní vo vašom okolí, zapnite polohu.

Vzdialenosť pre vyhľadávanie predajní:


km

Tesco leták

product image

Aktuálna ponuka

(17.6.2020   - 23.6.2020  )

Zobraziť leták
Nebud ako tvoja babka

Aktuálny Tesco leták nájdete vždy online

Britský reťazec Tesco pôsobí na slovenskom trhu vyše 20 rokov a na našom území má otvorených množstvo predajní rôznych formátov. V posledných rokoch došlo k významnému nárastu menších predajní Tesco Expres. Popri nich má ale Tesco na Slovensku aj okolo 75 supermarketov, 55 hypermarketov a aj tiež jeden vlastný obchodný dom.

Tesco patrí na Slovensku medzi najväčších zamestnávateľov a počet pracovných miest, ktoré vytvára, z roka na rok rastie. Tesco má na Slovensku aj vlastné distribučné centrum, ktoré patrí medzi najmodernejšie v strednej Európe. Šírka sortimentu je vždy prispôsobená konkrétnemu typu predajne Tesco.

 

Vyberte si akciový Tesco leták podľa typu predajne vo vašom okolí

V menších predajniach Tesco Expres nájdete najmä potraviny a základný sortiment hygienických a kozmetických potrieb. Vo väčších predajniach zas nájdete aj textilný tovar a drogériu. V hypermarketoch je sortiment najširší a zahŕňa aj auto-moto doplnky, elektroniku, doplnky do domácnosti a záhradnú techniku.

 

Hľadáte akciový Tesco leták na tento týždeň?

Letáky Tesco vychádzajú pravidelne každý týždeň a rozdelené sú podľa veľkostí predajne. Tesco leták vychádza zvlášť pre veľké hypermarkety, malé hypermarkety a supermarkety. Akciové letáky na týždeň ponúkajú na 8-12 stranách výhodné cenové ponuky najmä na potravinový tovar. Niekoľkokrát do roka vychádza aj obsiahlejší leták so sezónnym tovarom.

Obsahom najrozsiahlejší je Tesco magazín vychádzajúci 4 krát do roka. Na vyše 70 stranách ponúka Tesco Magazín rôzne recepty, katalóg oblečenia, čistiacich potrieb a kozmetiky.

 

Aktuálny Tesco leták s akciami

Akciový leták Tesco na aktuálny aj budúci týždeň nájdete online. Ešte pred návštevou predajne Tesco si tak môžete pokojne celý leták prelistovať a nájsť si to, čo vás zaujíma. Aktuálny Tesco leták na s týždňovou ponukou sa určite oplatí pravidelne sledovať, aby ste nezmeškali žiadnu akciu.

Akcia Tesco produkty

Tesco predajne