Tento web používa cookies.
info

Pre zistenie aktuálnej ceny, akcií a predajní vo vašom okolí, zapnite polohu.

Vzdialenosť pre vyhľadávanie predajní:


km

Terno leták

product image

Aktuálna ponuka

(18.6.2020   - 24.6.2020  )

Zobraziť leták
Nebud ako tvoja babka

Terno leták online: aktuálne akcie v známych supermarketoch

Reťazec Terno prevádzkuje na Slovensku približne 60 supermarketov Terno a Terno+. Spoločnosť je zároveň prevádzkovateľom menších potravín Moja Samoška s prevažne potravinovým sortimentom, ktoré nahradili typické „večierky“. Minulý rok sa rozhodlo Terno budovať aj nové predajne s názvom Kraj, ktoré majú prinášať širší výber regionálnych potravín a produktov od regionálnych výrobcov. Rovnako ako aj iné reťazce, aj Terno pravidelne pripravuje leták s akciovými cenami.

Akciové ceny Terno leták

Predajne Terno, Terno+ a Moja Samoška sú známe predovšetkým obyvateľom západného Slovenska. Supermarkety Terno sú umiestňované nielen samostatne ale aj vo väčších nákupných centrách. Supermarkety Terno+ sú priestorovo nielen väčšie ale ponúkajú aj širší sortiment vrátane a ich súčasťou je pultový predaj mäsa, syra a iných potravín. Najmenšie predajne reťazca poznajú zákazníci pod názvom Moja Samoška. Na tento typ predajní sa tiež vzťahujú vybrané cenové akcie z Terno letáka a zľavy pre držiteľov vernostnej karty.

Akciový Terno leták online

Akciový leták Terno vychádza každý týždeň, pričom platí od štvrtka do stredy nasledujúceho týždňa. Terno leták má rozsah spravidla 12 strán a obsahuje predovšetkým akciové ceny na potravinové produkty. Akcie v letáku sa nevzťahujú nutne na všetky predajne reťazca Terno, na zadnej strane letáka si určite odporúčame zistiť, na ktoré predajne zo siete Terno sa akciové ceny nevzťahujú.

Nový Terno leták vychádza v stredu

Aktuálny leták Terno si môžete pohodlne prelistovať online a zistiť si tak, ktoré produkty môžete nakúpiť lacnejšie. Na svoje si prídu aj držitelia vernostných kariet, ktorí si v letáku nájdu špeciálne akcie vzťahujúce sa pre zákazníkov z vernostného programu. Nový leták Terno sa teda oplatí očakávať vždy v stredu daného týždňa. Prelistujte si aktuálny leták Terno a zistite, aké akcie na vás čakajú v predajniach Moja Samoška, Terno a Terno+.

Akcia Terno produkty

Tento reťazec nemá momentálne žiadnu akciu.

Terno predajne