Tento web používa cookies.
info

Pre zistenie aktuálnej ceny, akcií a predajní vo vašom okolí, zapnite polohu.

Vzdialenosť pre vyhľadávanie predajní:


km

Lidl leták

product image

Aktuálna ponuka

(29.6.2020   - 5.7.2020  )

Zobraziť leták
Nebud ako tvoja babka

Aktuálny Lidl leták online: už vám neujde žiadna akcia!

Nielen na Slovensku ale aj v okolitých krajinách patrí Lidl medzi veľmi obľúbené reťazce. Táto nemecká spoločnosť vstúpila na slovenský trh v roku 2004, kedy bolo otvorených prvých 14 predajní. Slováci si nakupovať v Lidli zvykli veľmi rýchlo aj vďaka akciovým cenám, pestrej ponuke a príjemnému personálu. Dnes je už na území Slovenskej republiky otvorených 131 predajní Lidl.

 

Lidl nezaznamenáva úspechy len v rámci maloobchodu. Na Slovensku tiež patrí medzi najväčších a zároveň veľmi obľúbených zamestnávateľov. Dnes tento nemecký reťazec zamestnáva u nás viac než 4 000 ľudí. Svoje predajne Lidl navyše stále vylepšuje, dnes už je množstvo predajní vybavených vlastnou pekárňou a tou najmodernejšou technikou. Skrátka, Lidlu sa na Slovensku veľmi darí.

 

Lidl letáky nájdete už aj online

Ak medzi pravidelných návštevníkov Lidlu patríte aj vy, určite oceníte možnosť pozrieť si aktuálny Lidl leták online. Nemusíte tak loviť v poštovej stránke ani ho nikde hľadať. Akciový leták Lidl si môžete vždy pozrieť pohodlne na svojom počítači, tablete alebo telefóne. Nový Lidl leták vychádza každý týždeň a tak budete mať istotu, že vždy čítate to najaktuálnejšie vydanie.

 

Čo obsahuje aktuálny Lidl leták?

Lidl aktuálny leták na konkrétny týždeň nájdete online s rovnakým obsahom, ako v prípade tlačeného vydania. Nájdete tam preto nielen aktuálnu ponuku zľavnených potravín ale aj kozmetiku, špeciálne akcie či tipy na rôzny textilný tovar. Vďaka pravidelným tematickým akciám si na svoje prídu nielen gurmáni ale aj domáci kutili či maminky s malými deťmi.

 

Zistite, aké akcie v Lidli na vás čakajú budúci týždeň

Leták Lidl vás svojím rozsahom určite nesklame. Na viac ako 40 stranách sa môžete tešiť nielen na akciové ceny ale aj špeciálne ponuky športových doplnkov, oblečenia, hračiek, náradia a napríklad aj autodoplnkov. Ak ste si už aktuálny Lidl leták prešli a neviete sa dočkať ďalších akcií, môžete si v predstihu pozrieť Lidl leták na budúci týždeň. Hor sa nakupovať!

Akcia Lidl produkty

cena od: 2.29
ponúkajú predajne: 2625
0x

Lidl predajne