Tento web používa cookies.
info

Pre zistenie aktuálnej ceny, akcií a predajní vo vašom okolí, zapnite polohu.

Vzdialenosť pre vyhľadávanie predajní:


km

Billa leták

product image

Aktuálna ponuka

(17.6.2020   - 23.6.2020  )

Zobraziť leták
Nebud ako tvoja babka

Billa leták online: pozrite si akciový leták na tento a budúci týždeň

Rakúska sieť supermarketov Billa so svojím typickým žlto-červeným sfarbením predajní začala u nás svoje prevádzky budovať už v 90-tyh rokoch. Billa na Slovensku dnes prevádzkuje vyše 150 predajní a v rebríčkoch obľúbenosti obsadzuje pravidelne popredné miesta. Lákadlom pre mnohých zákazníkov sú cenové akcie na potraviny a drogériu.

Supermarketom Billa sa aj popri rastúcej konkurencii na Slovensku stále darí. Reťazec aj na našom území úspešne zaviedol vernostný program tzv. Billa Bonus Club, v rámci ktorého si môžu členovia nakúpiť vybraný tovar lacnejšie a využívať špeciálne akcie. Popri tom sa Billa sústredí na rozširovanie ponuky potravín slovenského pôvodu a vylepšovať dostupnosť čerstvej zeleniny a ovocia. Za pozornosť pritom určite stoja aj cenovo dostupné produkty ponúkané pod privátnou značkou Clever.

 

Aktuálny leták Billa

Billa pravidelne pripravuje akciové letáky, ktoré teraz už nájdete aj online. Billa leták vychádza pravidelne každý týždeň a na jeho približne 15 stranách nájdete predovšetkým zlacnené potraviny. Ponuka akciových potravín sa obmieňa podľa aktuálnej sezóny, v letáku Billa ale vždy nájdete zlacnené mäso, mliečne výroby a tiež zeleninu a ovocie. Billa leták na tento aj budúci týždeň si môžete pohodlne prelistovať online.

 

Akciový leták Billa Bonus Club

Pre držiteľov kariet Billa Bonus Club vydáva Billa každý mesiac približne 10-stranový akciový leták so špeciálnou ponukou produktov. Tie sú dostupné za zvýhodnené ceny práve pre všetkých držiteľov vernostných kariet Billa Bonus Club. Aj tento leták už nájdete pohodlne online.

 

Billa katalóg so sezónnymi produktmi online

Popri aktuálnom Billa letáku a letáku Billa Bonus Club vydáva predajca z času na čas aj Billa Katalóg so sezónnym zameraním. Podľa obdobia, v ktorom je uvedený môžete v Billa Katalógu nájsť napríklad záhradné produkty, výbavu na grilovanie, prípadne produkty súvisiace s vianočným obdobím.

 

Akcia Billa produkty

cena od: 2.59
ponúkajú predajne: 248
5x
cena od: 0.69
ponúkajú predajne: 589
0x
cena od: 0.77
ponúkajú predajne: 2788
0x
cena od: 0.33
ponúkajú predajne: 389
0x
cena od: 1.79
ponúkajú predajne: 727
0x
cena od: 0.95
ponúkajú predajne: 2595
0x
cena od: 0.95
ponúkajú predajne: 2566
0x

Billa predajne